balony na chrzest

Pierwsze urodziny dziecka to niezwykle ważny dzień dla każdego rodzica. Nie można się zatem dziwić, że pragną ten dzień szczególnie uczcić. Najlepiej rozwiązaniem jest urządzenie przyjęcia urodzinowego. Ważne jednak, aby zrobić to tak, aby przyjęcie było udane. Taka impreza wydarzy się w końcu tylko raz w życiu każdego dziecka! Jak powinniśmy zatem się przygotować?

Lista gości

W pierwszej kolejności zastanowić należy się nad listą gości. Pamiętać trzeba, że solenizantem ma być dopiero roczny maluch. Dlatego duża liczba obcych osób może dziecko wystraszyć. Dobrym pomysłem jest zorganizowane kameralnego przyjęcia. Najlepiej w gronie osób, które dziecko zna.

Termin przyjęcia

Bardzo ważny jest również termin przyjęcia. Najlepiej będzie zorganizować przyjęcie w weekend. Jest to bowiem czas wolny od pracy. Istotna jest jednak godzina przyjęcia. Nie może być zorganizowane zbyt późno. Mały solenizant i inne dzieci muszą bowiem iść spać o określonej porze. I zwykle jest to dość wczesna pora. Dobrym pomysłem będzie zatem organizacja przyjęcia w poprze popołudniowej.

Miejsce przyjęcia

Przyjęcie urodzinowe dla malucha można zorganizować w domu lub w odpowiedniej do tego sali dla dzieci. Trzeba jednak jasno sobie powiedzieć, że wszelkie sale zabaw to dobre miejsce na przyjęcie urodzinowe dla starszych dzieci. W przypadku rocznego dziecka lepszym rozwiązaniem będzie dom. Jest to miejsce, które dziecko bardzo dobrze zna i takie, w którym czuje się bezpiecznie. W domu nie musi być oczywiście nudno. Warto zadbać o ciekawe dekoracje domu na ten czas. Przykładem mogą być balony urodzinowe. Tym bardziej że dostępne są także balony na roczek z różnymi bajkowymi motywami. Balony to zawsze trafiony element dekoracyjny. Balony nadają się na każde urodziny, wybrać możemy całe zestawy dekoracyjne lub pojedyncze komplety balonów.

Ciekawe atrakcje

Na przyjęciu urodzinowym nie może oczywiście zabraknąć ciekawych atrakcji. Ważne, aby zapewnić odpowiednie atrakcje zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Dziś na rynku dostępnych jest wiele gier i zabaw, które świetnie spiszą się podczas urodzinowego przyjęcia. Jest zatem w czym wybierać. Warto także pomyśleć o własnych zabawach, które mogą dać wiele radości wszystkim gościom podczas przyjęcia.

Oryginalne dekoracje

Wspomniano już wcześniej o balonach. Warto jednak pomyśleć i o innych dekoracjach. Można zatem pomyśleć o serpentynach, pomponach czy girlandach. Wszystko to sprawi, że dom stanie się naprawdę wyjątkowym miejscem na czas urodzinowego przyjęcia.

Dodaj komentarz